بررسی ایمن ترین مسیر از منظر نرخ تصادفات با نگاهی به الگوریتم های مسیریابی

در اعصار اخیر با تکامل جوامع انسانی، تغییراتی در تمامی جنبه‌های زندگی انسان‌ها ایجاد شده است که انسان چاره‌ای جز اینکه خود را با این تغییرات منطبق کند ندارد

دانلود بررسی ایمن ترین مسیر از منظر نرخ تصادفات با نگاهی به الگوریتم های مسیریابی

پایان نامه
بررسی
ایمن
مسیر
منظر
نرخ تصادفات
الگوریتم
مسیریابی
دسته بندی

کامپیوتر و IT

فرمت فایل doc
حجم فایل 810 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 168

مقدمه:
در اعصار اخیر با تکامل جوامع انسانی، تغییراتی در تمامی جنبه‌های زندگی انسان‌ها ایجاد شده است که انسان چاره‌ای جز اینکه خود را با این تغییرات منطبق کند ندارد.
امروز تفکر انسان‌ها در مورد حمل و نقل و وسائل نقلیه تغییر کرده است. امروزه در اکثر کشورها معضلات آلودگی‌های محیط و هوا و از بین رفتن زیبایی‌ها و ایجاد سروصدا و نظایر اینها اولین مسائلی هستند که در مورد سیستم‌های حمل و نقل جلب توجه می‌کند و صد البته درصد ایت آثار سوء روز به روز حتی می‌توان گفت لحظه به لحظه در حال افزایش است.
در کنار این آثار زیست محیطی، با افزایش تعداد وسائل نقلیه شخصی و یا عمومی و در کنار آن افزایش حجم ترافیک و درنتیجه بوجود آمدن مشکلات کنترل و ساماندهی وسائل نقلیه و کمبودها و نقایص راههای ارتباطی باعث ایجاد ناراحتی‌ها و رنجش‌های روانی در افراد می‌گردد.
قرارگیری این عوامل در کنار هم باعث بوجود آمدن تصادفات با روند صعودی می‌گردد، که هزینه‌‌های گزاف اجتماعی و اقتصادی را بهمراه دارد.
اهمیت این موضوع برای کشورهای در حال توسعه از جمله ایران بیشتر است چرا که آمار تصادفات و درنتیجه خسارات (جانی و مالی) ناشی از آن در این کشورها نسبت به کشورهای توسعه یافته بیشتر است. هرچند که در کشورهای توسعه یافته نیز این آمار کم نیست. جهت بهبود ایمنی راهها باید اقدام به شناخت عوامل بوجود آورندة تصادفات و تصحیح آنها نمود. اما مسلماً رسیدن به این مرحله یعنی تصحیح عوامل بوجود آورندة حوادث کار ساده و آسانی نیست که به سرعت نتیجه دهد و نیازمند تحصیات وسیع و گسترده و همچنین هزینه‌های اقتصادی و زمانی بالا می‌باشد.
با توجه به اهمیت موضوع ایمنی راهها از منظر دارا بودن کمترین میزان تصادفات در این پژوهش عوامل مؤثر در ایجاد تصادفات و تأثیر آنها بر ایمنی راه‌ها و همچنین خلاصه‌ای از روش‌های آماری مورد استفاده در شناسایی مکان‌های حادثه نیز مورد بررسی قرار گرفته، و ارائه گردیده است؛ همچنین در انتها الگوریتم‌های مربوط به یافتن ایمن‌ترین مسیر از جهت دارا بودن کمترین میزان تصادفات با در ظنر گرفتن چند عامل از مجموعه عوامل ایجاد تصادفات ارائه شده تا در جهت انجام نمونة عملی مورد استفاده قرار گیرد.

فهرست مطالب:

مقدمه4
· بخش اول
-طرح مسئله.7
-اهمیت موضوع8
· بخش دوم:تصادفات
-فصل اول:عامل انسانی.30
-فصل دوم:عامل راه.40
· تقاطع‌های چراغ‌دار63
· انحراف از راه101
-فصل سوم :عامل وسیله نقلیه و محیط. 115
-فصل چهارم:مقایسه عوامل تصادف.122 
· بخش سوم:مسیر ایمن
-فصل اول:شناسایی مکان‌های حادثه‌خیز136
-فصل دوم:پارامترهی موثر در ترافیک 144
فصل سوم:الگوریتم‌های مسیر‌یابی.151
· نتایج و پیشنهادات. 166
· منابع و مؤاخذ.168

دانلود بررسی ایمن ترین مسیر از منظر نرخ تصادفات با نگاهی به الگوریتم های مسیریابی


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: تصادفات ,عوامل ,ایجاد ,مورد ,عامل ,بوجود ,وسائل نقلیه ,بوجود آورندة ,اهمیت موضوع ,عوامل بوجود ,ایمنی راهها ,عوامل بوجود آورندة ,بودن کمترین میزا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دارالمجانین سیر و سلوڪ الی اللّٰه خرید پکیج دیواری و اسپلیت و کولر گازی در شیراز پزشکی متن عاشقانه|تکست لاو|متن آهنگ|متن غمگین گناهان کبیره آبکاری آلومینیوم و رنگ پودری (الکترواستاتیک) کرج.محمدشهر ایده برتر پارسیان نت وب